Form

Ödeme Güvenli mi?

Mağazamız, internet üzerinden alışveriş için tüm güvenlik altyapısını oluşturmuştur. HavuzOnline.com olarak müşterilerimizin alışverişlerini sorunsuz ve güvenli olarak tamamlamaları için bir dizi tedbirler almış bulunmaktayız.  Sanal mağazacılıkta ve ticaretin her anında ilkeli ve doğruluğu da bu tedbirlerin üzerine ilave ederek “gerçek müşteri memnuniyeti” ni hedefledik.

Bu doğrultuda web sitemizde online satış sistemi içerisinde bir dizi güvenlik tedbirleri almış olmaktayız. Bu tedbirlerden en önemli olanı online mağazamızda kesinlikle hiç bir üyemizin kredi kartı bilgileri saklanmaz. Kredi kartı ödeme sistemi tamamen üyeler için ortak ödeme noktası ile kart bankası arasında geçen sayfalarda gerçekleştirilmektedir.

Günümüz teknolojisinin en gelişmiş ve güvenli ödeme sistemi olan "3D Secure" altyapısı kullanılmaktadır. VISA ve MASTERCARD tarafından geliştirilen bu sistem ile kart numarası bilinse bile alışveriş yapılamamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra ödeme noktalarında SSL altyapısı da mevcut olup, alışveriş esnasında 2048bit şifrelemeli sertifikalar kullanılmaktadır.

Sitemizde belirtilen detaylar haricinde de altyapı ve yazılımsal olarak başka güvenlik tedbirleri de alınmakta olup gelişen teknoloji imkanları ile paralel sürekli geliştirilmeye devam etmektedir.

İndirimli Ürünler