Form

İptal ve İade Şartları

- Sipariş iptalleri için, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir.

- Mağazamızdan yapmış olduğunuz sipariş işlemlerinde ödeme türüne göre iptal işlemleri uygulanmaktadır. Kredi kartı ödemeli siparişlerden vazgeçilmesi durumunda aynı gün mesai saatleri içinde iptal işlemi yapılabilmektedir. Havale/EFT ödeme seçenekli siparişlerde ödeme gönderimi 2 iş günü içinde yapılmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilir.

- Belirtilen iptal durumları haricinde kargo çıkışı yapılmış bir siparişin ücret iadesi yapılmamaktadır. Mağazamızda satılan tüm ürünler gıda tüketim ürünü olduğundan sipariş ve ücret iadesi kabul edilmemektedir.

- Siparişi gönderilmiş ürünlerin sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

- Ayrıca Havale/EFT ödeme seçeneği seçilmiş siparişlerin, ödeme gönderimi henüz yapılmadı ise müşteri tarafından mağazamızdaki lgili hesap bölümü altında iptal edebilmesi mümkündür. Ödemesi Havale/EFT ile gönderilen siparişlerin iptali için müşteri hizmetlerine talep bildirilmelidir. Sipariş gönderimi yapılmadı ise para iadesi en geç 2 (iki) iş günü içinde yapılır.

İndirimli Ürünler