Form

Sipariş İşleyişi

HavuzOnline.com sitesinden alışveriş yapabilmek için üyelik gerekmektedir. Üyelik ücretsiz olup vereceğiniz siparişlerde hızlıca işlemleri tamamlamak ve tarafınıza siparişlerin gönderilmesi için ihtiyaç duyulan bilgilerin alınması bakımından gerekmektedir. Hızlıca hazırlanmış olan üyelik formu ile sitemize kolayca üye olabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm ürünler belli kategori ve markalar altında yer almaktadır. Sipariş vermek için kategori, alt kategori veya ürün bazında sitemizdeki satış hizmetlerine erişebilirsiniz. Bulamadığınız tüm ürünler için "Ürün ara" linki üzerinden istediğiniz kategoriyi seçerek ürün araması yapabilirsiniz.

Sitemizin ana sayfasında Haftanın ürünü ve bazı fırsat ürünlerini bulabilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünü sepete ekleyerek işlemlere devam edebilirsiniz. Sepete ürün ekledikten sonra da farklı kategori ve ürünlere ulaşıp sepete dilediğiniz ürünleri ekleme imkanı bulunmaktadır.

Ürün seçim ve sepet aşamasından sonra mevcut siparişi sonuçlandırmak için 4 adımdan oluşan aşamalar gelecektir. Bunlar;

- Teslimat ve Fatura Adres Seçimi
- Kargo Seçimi
- Ödeme Şekli Seçimi
- Sipariş Onaylama


Siparişlerinizin gönderilmesini istediğiniz adres seçimini yapınız. Sipariş esnasında veya daha önceden tanımlamış olduğunuz adreslerden istediğinizi seçebilirsiniz. Daha sonra kargo firmasını seçip ödeme aşamasına geçeceksiniz.

Sitemizden Havale / EFT / ve Kredi Kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Ekrana gelecek olan ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Son aşama olarak ödeme onay sayfası ile başarılı şekilde tamamlanan siparişler için sipariş numarası verilecektir. Lütfen bu sipariş numarasını not ediniz. Özellikle Havale/EFT ile verilen siparişlerde kolay takip ve sonuçlandırma için ödeme açıklama kısmına bu sipariş numarası yazılmalıdır.

Vermiş olduğunuz siparişleri "Sipariş Takibi" linkinden görebilir ve aşama aşama takip edebilirsiniz. Sipariş ve ödeme onayları ile ilgili her aşamada bilgi maili alacaksınız. Opsiyonel olarak tarafımızdan SMS ile de bilgi gönderimi yapılmaktadır.

İndirimli Ürünler